Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budeme rádi, pokud nám níže napíšete Váš názor na naše představení. Vážíme si kritiky pozitivní i negativní. Oceníme i Vaše náměty a nabídky na spolupráci. Vložit komentář můžete i ke každému příspěvku na našich stránkách.

     Váši ochotníci

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Jana Holinková, 24. 4. 2018 20:44)

Viděla jsem Vaše představení "Vinnetou - poslední ústřel". Už dlouho jsem se v divadle tak srdečně nezasmála a dobře nepobavila. Děkuji za skvělý zážitek a přeji spoustu úspěchů v další práci.

S pozdravem a přáním pěkných dní,

Jana Holinková

Re: :)

(čest, 24. 3. 2019 19:21)

Jsi bondýna?Jestli jo,tak se nedivim.Je vidět že nemáte úctu k indiánům-magoři.Vinnetou Ribannu mioval,ale vzal si ni Old Firehand,a nic víc o ní v knize nebylo!A to byste měli vědět!To,že z toho němečtí režiséři udělali romantickou aféru,je jejich chyba,ale vy v tom nemusíte pokračovat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: :)

(Petr, 23. 9. 2019 23:46)

Podepiš se, rudochu! Počítám, že i v tom podpisu bude chyba. Howgh!

Vinnetou poslední ústřel

(Alena, 21. 4. 2018 21:51)

Dobrý den,vaše vystoupení jsem dnes viděla poprvé a to v Konici.Bylo to super,moc jsem se nasmála.A je to velice povedená hra-komedie.Bavila jsem se moc,byli jste všichni skvělí.A přeji mnoho dalších úspěchů nejen na malých prknech.Určitě ráda zase zajdu a vezmu sebou známé.Mějte se báječně.

Spolupráce

(David Kolmach, 20. 1. 2017 19:42)

Dobrý den. Je mi patnáct let a mám veliký zájem hrát v divadle. Řekl jsem si že vám napíšu zda by jste přijali I nezletilou osobu. Předem děkuju za odpověď ☺️

Re: Spolupráce

(Pavel Soldán, 25. 1. 2017 19:26)

Dobrý den Davide,
prosím, pošlete mi na e-mail soldan@centrum.cz Váš kontakt a já jej předám režisérům, kteří připravují nebo budou připravovat v nejbližší době nová divadelní představení. Dopředu neslibuji, ale třeba Vás do svých představení rádi zapojí:)

Byla jsem tady....

(Irena, 6. 2. 2016 12:17)

Byla jsem tady, všechny rubriky prošmejdila, nakoukala a naposlouchala, co se dalo...:) prima :)

smutná zpráva

(Petr, 13. 4. 2015 19:54)

Dne 11.dubna tohoto roku odešel dobrý člověk, který pro nás znamenal tak mnoho. Lékař, jenž znal všechny naše potíže a některým z nás zachránil život. To není fráze, v mém případě to tak skutečně bylo. Tobě, Tome, i celé Tvé rodině bych chtěl projevit upřímnou soustrast s vírou, že se zase brzy uvidíme.
Petr L.

a zase po roce

(Petr, 5. 1. 2015 21:58)

Sokolské "Nazdar !" říkám všem, kdož sem náhodně zabrousí. Už je to zase rok, kdy tady někdo "diskutoval". Opravdu nikoho nezajímáme ? A to ani sami sebe ? V každém případě - tomu, kdo sem přijde, přeji dobrý a úspěšný rok 2015. Snad se nám povede dozkoušet toho Švejka, tak přijďte, ať víme, že to má smysl.

pozdrav z Mutenic

(Pavlina, 18. 12. 2013 22:11)

jeee dekuji za gratulace. sice se divam pozde, Wale prece. pozor v mutenicich si me konecne vsimli a na zivem Betlemu mam roli Marie s jedinou vetou. nu coz ...divadlo z Litovle mi strasne chybi :-(:-( mejte se a krasne svatky vanocni :-) Pavlina

Re: pozdrav z Mutenic

(Michal, 24. 12. 2013 11:06)

... a Ty chybíš strašně litovelskému divadlu!!!Přeji Ti za nás s Ivou i za všechny herce krásné Vánoce,hodně ZDRAVÍ a spokojenosti celé Tvé rodině a kdybys čirou náhodou trávila Vánoce v Litovli, 26.12. v 17h m.č. budeme hrát tradičně koledy v pravoslavném kostelíku sv.Václava v netradičním složení s Pavlem Soldánem a Karlem Haderkou.A Marie zase není tak malá role!

CVKD? + gratulace

(Michal, 22. 11. 2013 11:36)

Takže když už si tady píšeme s Peťou jenom sami dva,tak oznamuji, že se 20.11.ve 21.35 narodila naší Winniefred Ivě Kevešové dcera Verunka a zítra se těšíme na premiéru jubilejní 20.hry Co vám kdo dá?, která byla ohrožena, jako žádné divadlo předtím. Aby polovina herců téměř přišla o hlas a zbytek se potýká s takovými pohybovými problémy, že Zdena odehraje všechna představení na invalidním vozíku (což měla ovšem původně v roli), to tady ještě nebylo!No všechno je někdy poprvé :-)

Já se ozvu

(Petr, 2. 10. 2013 8:50)

...a Pavlince gratuluju !!!
Ale jináč si myslím, že tato po létech rozpoutaná diskuze bude zase na dlouho poslední. Lidstvo to asi moc nezajímá.
NEBO SNAD JO ?

Jste tam?

(Michal, 11. 9. 2013 14:35)

Všechny tituly mých her vč.té, jejíž premiéra se chystá už letos v listopadu, končily otazníkem. A tak se ptám i teď, po téměř 3 letech od posledního diskuzního příspěvku: JSTE TAM? Zajímá vás, co je u nás nového a co chystáme? Pokud ano, tak telegraficky:
Kromě 2 smutných odchodů našeho Rejži a Pepy Hubáčka jsme zaznamenali i jednu "ochotnickou svatbu" a ohlašované možné návraty herců, které jsme už málem oplakali ,a kteří - pokud to fakt myslí vážně - by byli opravdovým přínosem pro náš SOS. Jména si ponechám jako překvápko v další sezoně. Také se snad podařilo ujednotit ekonomické a dramaturgické směřování divadelního odboru jako takového (hlavně díky Pavlovi Soldánovi!)No a jedna úúúplně nejčerstvější novinka na závěr : PÁŠE SE VČERA NARODILA DCERA HELENKA! Srdečně gratulujeme! No a co? Ozve se už sakra někdo ve smyslu tohle se mi líbí - nelíbí nebo tak nějak?

Gratulace

(Petr, 13. 1. 2011 22:31)

Tož já bych chtěl moc pogratulovat našim čerstvým otcům z řad ochotníků: Tomášovi Pospíšilovi (trochu opožděně), Lukášovi Malaskovi (dvojnásobně) a Pavlovi Soldánovi (ouplně čerstvě). Tolik dětí najednou !!! Sakra, chlapi, co Vy to na těch zkouškách děláte ?

Re: Gratulace

(Pavlína, 14. 1. 2011 12:03)

No a mně do Mutěnic gratulace nepošleš, ochotníku Petře? :/ Malému Jarečkovi je to úúplně líto..

Re: Re: Gratulace

(Petr, 15. 1. 2011 11:52)

Jéžišmarja, Pavlinko, to víš, že Tobě gratuluju taky, ale o to víc !!! Já hlava děravá jsem na teho Tvyho Jarynka zapomněl !!! Omlóvám se Vám a až zas budu chtět někam cosi napsat, uřežu si radši ruky, abych na někoho nezabudl ! Jarečka uklidni ať neplače, že až vyroste, tak se mně muže pomstit a zapomene zasé on na mě, jo ? Buďte zdravi fšeci v tech Mutěnicich !!!

Re: Re: Re: Gratulace

(Pavlína, 16. 1. 2011 19:42)

Omluva přijata:)) Ruky si neřež, strécu! To by byla škoda! Zdravíme do Litovle! :)

Re: Re: Re: Re: Gratulace

(Petr, 6. 2. 2011 17:10)

Viděl jsem konečně toho Vašeho oplégra !!! No a fčil mosím dodopravdy pogratulovat, protože je to pěkné ogárek ! A neřve, když se vozí s bábinkó a dědinkem Fišrama. To je vidět, že jste si na něm dali záležet, tož ať Vám to děcko jenom kvete, Pavlinko !

Re: Re: Re: Re: Re: Gratulace

(Pavlína, 16. 2. 2011 13:16)

Ano, je to fešák po mamince:) děkujeme:)